Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Stanovenie trhovej ceny nehnuteľnosti

  • Zdedili ste nehnuteľnosť a neviete, akú má trhovú hodnotu?
  • Potrebujete sa dohodnúť s ostatnými dedičmi na cene a neviete sa dohodnúť?
  • Potrebujete ohodnotenie pre notára, ktorý má na starosti dedičské konanie?
  • Alebo len tak chcete vedieť, čo môže stáť Vaša nehnuteľnosť?

Naša realitná kancelária vyhotovuje posudok o odhade trhovej ceny nehnuteľnosti. Aktuálna trhová cena sa stanovuje tzv. porovnávacou metódou a sledovaním cien nehnuteľností danej lokality.

Upozornenie:
Posudok o trhovej cene robíme iba v niektorých lokalitách. Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne alebo telefonicky.

Cena
Odhad trhovej ceny nehnuteľnosti sa vykonáva bez osobnej obhliadky a to na základe Vami poskytnutých informácií a údajov z listu vlastníctva. Cena odhadu trhovej ceny nehnuteľnosti je v tomto prípade vo výške: 50 € s DPH. V prípade, ak je nutná osobná obhliadka nehnuteľnosti pretože nie je iným spôsobom možné stanoviť odhad trhovej ceny nehnuteľnosti, je poplatok za takýto úkon vo výške 100 € s DPH.

Lehota realizácie
Pokiaľ máme k dispozícii potrebné podklady a listiny, vo väčšine prípadov nie je potrebná osobná obhliadka nehnuteľnosti. Posudok Vám vypracujeme do 48 hodín po vyplnení objednávky a predložení potrebnej dokumentácie.