Realitná kancelária Dolcan

Na trhu nehnuteľností pôsobíme od roku 1992

V roku 1997 sme sa stali riadnym členom Združenia realitných kancelárií Slovenskej republiky a od vzniku Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska NARKS sme jej riadnym členom.

Našim klientom ponúkame seriózne jednanie, profesionalitu,dlhodobé skúsenosti, slušné jednanie, diskrétnosť a transparentnosť všetkých úkonov. Do našej ponuky zaraďujeme len overené nehnuteľnosti a všetky ceny sú schválené majiteľmi. Orientujeme sa hlavne na oblasť Nitra a jej okolie.

Ponúkame komplexné služby sú v oblasti predaja, prenájmu a kúpy:

- bytových priestorov
- rodinných domov
- administratívnych priestorov
- obchodných a skladových priestorov
- pozemkov

 

Zabezpečíme:

  • vypracovanie fotodokumentácie a popisu nehnuteľnosti na základe osobnej obhliadky našim maklérom.
  • inzercia Vašej nehnuteľnosti  na internete a v špecializovaných realitných printových médiách.
  • časovú a finančnú koordináciu v prípade predaja Vašej a nákupu novej nehnuteľnosti
  • právny servis: vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, alebo prenájmu. Kúpne zmluvy sú vyhotovované v renomovanej advokátskej kancelárii a sú autorizované.
  • potrebnú dokumentáciu pre predaj Vašej nehnuteľnosti (list vlastníctva, snímka z katastrálnej mapy, prípadne ďalšie potrebné podklady)
  • dohľad nad finančným vyrovnaním.
  • pomoc pri zaistení financovania prostredníctvom spolupracujúcich hypotekárnych poradcov.
  • pre účel dedičského konania určenie trhovej ceny nehnuteľností.
  • protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti a súpis vybavenia bytu pri prenájme

  

Sprostredkovateľská činnosť realitnej kancelárie DOLCAN je poistená poisťovňou.

 

Čo je NARKS

Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska vznikla v roku 1998 zlúčením Asociácie realitných kancelárií Slovenska a Združenia realitných kancelárií SR, ktoré na trhu pôsobili už od roku 1992. Základným cieľom asociácie je integrácia realitných kancelárií Slovenska v rámci trhu s nehnuteľnosťami, ich prosperita, presadzovanie záujmov, vzájomná spolupráca vo všetkých oblastiach obchodovania s nehnuteľnosťami. Podporuje výmenu nových poznatkov pre zvýšenie kvality poskytovaných služieb v realitných činnostiach. Asociácia predkladá odborné stanoviská k pripravovaným legislatívnym zmenám v oblasti trhu s nehnuteľnosťami. Informuje verejnosť o vývoji realitného trhu prostredníctvom zverejňovania štatistík a údajov projektu Index realitného zdravia. Prispieva k zvyšovaniu profesijnej úrovne pracovníkov realitných kancelárií formou vzdelávania. Poskytuje garanciu klientom členských realitných kancelárií prostredníctvom špeciálne vytvoreného Garančného fondu NARKS.

   NARKS je členom Európskej asociácie realitných profesií (CEPI-CEI) so sídlom v Bruseli a Národnej asociácie obchodníkov s nehnuteľnosťami (NAR/REALTOR®) v USA. Podpísala dohody s viacerými ďalšími medzinárodnými organizáciami z odboru realít. NARKS pravidelne organizuje odborné konferencie s medzinárodnou účasťou a veľtrhy nehnuteľností.

Copyright © 2009 Realitná kancelácia Dolcan|Pri synagóge č. 2, 949 01 Nitra, Tel. 0911 469 959|Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk