Predaj-Pozemok-Nitra-Dolné Krškany

Predaj Pozemok Nitra Dolné Krškany (Číslo inzerátu 001446)


SPäŤ NA ZOZNAM
Publikuj nehnuteľnosť:

Pridané: 12.04.2018
Typ nehnuteľnosti: Pozemok
Mesto / obec: Nitra
Presná lokalita: Dolné Krškany
Rozloha: 21994 m²
Počet izieb: Žiadne (neuvádza sa)
Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti:
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS : ponúkame na predaj priemyselný pozemok v mestskej časti Dolné Krškany o celkovej výmere cca 2,2 ha, šírka 110 m, obdĺžnikového tvaru. Umiestnený je v zmiešanej lokalite v blízkosti zástavby rodinných domov v kombinácii s výrobno-prevádzkovými stavbami, skladovými objektmi a administratívnymi budovami. Pozemok je oplotený, momentálne sa tu nachádzajú budovy, ktoré sú dlhodobo bez využitia a vhodné na asanáciu, okrem jednej 2.podlažnej budovy, ktorá je vo využitia schopnom stave. Vhodný je na výstavbu výrobnej prevádzky, skladov, stavebnej firmy a pod. Podľa územného plánu mesta je pozemok umiestnený v zmiešanej lokalite.
Pozemok je rovinatý, vedie k nemu asfaltová mestská komunikácia. Priamo v areáli sú vybudované prípojky : vodovodná, plynová a elektrická, splašková kanalizácia je riešená do betónovej žumpy. Vzdialenosť od Novozámockej ulice je cca 400 m, železničná zastávka 30 m, autobusová zastávka 20 m, do centra mesta je cca 15 minút autom.
Objekt je atraktívny z rôznych dôvodov : blízkosť centra mesta, inžinierske siete, dostupnosť hromadnej dopravy, blízkosť skupinovej zástavby rodinných domov a veľké parkovacie plochy.
Vhodné využitie pre logistické centrum, výrobné prevádzky, kamiónovú dopravu, stavebniny a z časti aj na rodinnú zástavbu.

Cena nehnuteľnosti: 800 000,- Eur (36,37€/m2)

Copyright © 2009 Realitná kancelácia Dolcan|Pri synagóge č. 2, 949 01 Nitra, Tel. 0911 469 959|Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk