Predaj-Podnik. objekt-Nitra-Zobor

Predaj Podnik. objekt Nitra Zobor (Číslo inzerátu 001499)


SPäŤ NA ZOZNAM
Publikuj nehnuteľnosť:

Pridané: 07.05.2018
Typ nehnuteľnosti: Podnik. objekt
Mesto / obec: Nitra
Presná lokalita: Zobor
Rozloha: 692 m²
Počet izieb: 6
Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti:
Predáme polyfunkčný dom vhodný na podnikanie, nachádzajúci sa v lukratívnej lokalite Nitry, časť Zobor. Dom je trojpodlažný, postavený v roku 1946, na pozemku o výmere 692 m2. V roku 1998 bol dostavaný, pribudla aj garáž a rozsiahlo kompletne zrekonštruovaný (nové rozvody, strecha, plastové okná, stropy atď). Čiastočne podpivničení v 1/3, v suteréne sú skladové miestnosti a kotolňa. Pozostáva z dvoch častí a to z obchodnej a časti na bývanie. Obe časti sú oddelené, nezávislé od seba so samostatnými vstupmi.
Na 1.NP, prízemí sa nachádzajú dva obchodné priestory, 120 a 80 m2, so vstupom priamo z ulice, ktoré sú v súčasnosti plne prenajaté. V zadnej časti prízemia je vstup, predsieň s možnosťou prechodu do prevádzok, do suterénu a do obytnej časti krásnym mramorovým schodiskom.
Na 2.NP s výmerou 200 m2, sa nachádza obytná časť so samostatným vstupom zo zadnej časti domu. Pozostáva z chodby, kuchyne a jedálne, priestrannej kúpeľne a piatich izieb.
V podkroví t.j. na 3.NP je jednoizbový byt s kúpeľňou. Túto časť je možné rozšíriť a vytvoriť tak v podkroví dve bytové jednotky.
Má všetky inžinierske siete, kúrenie je plynovým kotlom, radiátormi.
Pred domom je vlastné parkovisko pre 7 áut + možnosť vytvorenia nových, ďalších cca 5 parkovacích miest.
Najväčšou výhodou je lokalita, nakoľko sa dom nachádza na rázcestí frekventovaných ciest, v spádovej oblasti Zobora a Nitrianskych Hrnčiaroviec. Priamo pred domom je zastávka MHD s viacerými spojmi. Potraviny v dome majú dlhoročnú tradíciu. Ďalšou výhodou je veľa možností využitia na rôzne podnikateľské účely ako napr. : penzión/ hotel, reštaurácia, kaviareň, obchodná, administratívna činnosť a rôzne služby. Z okien domu je výhľad na hrad. Veľmi dobrá a rýchla dostupnosť na diaľnicu a do centra mesta je to cca 5 minút.
Fotky interiéru domu posielame na vyžiadanie.

Cena nehnuteľnosti: 590 000,- Eur (852,60€/m2)

Copyright © 2009 Realitná kancelácia Dolcan|Pri synagóge č. 2, 949 01 Nitra, Tel. 0911 469 959|Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk