Predaj-Podnik. objekt-Nitra-Dolné Krškany

Predaj Podnik. objekt Nitra Dolné Krškany (Číslo inzerátu 001431)


SPäŤ NA ZOZNAM
Publikuj nehnuteľnosť:

Pridané: 12.04.2018
Typ nehnuteľnosti: Podnik. objekt
Mesto / obec: Nitra
Presná lokalita: Dolné Krškany
Rozloha: 21994 m²
Počet izieb: Žiadne (neuvádza sa)
Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti:
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ priemyselný areál v Dolných Krškanoch
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS : ponúkame na predaj priemyselný areál v mestskej časti Dolné Krškany o celkovej výmere cca 2,2 ha, šírka 110 m, obdĺžnikového tvaru. Nehnuteľnosť je umiestnená v zmiešanej lokalite v blízkosti zástavby rodinných domov v kombinácii s výrobno-prevádzkovými stavbami, skladovými objektmi a administratívnymi budovami. Areál je oplotený s betónovými stĺpmi a drôteného pletiva, so vstupnou bránou. V areáli sa nachádzajú rôzne budovy, ktoré sú dlhodobo bez využitia a vhodné na asanáciu, okrem jednej 2.podlažnej budovy, ktorá je vo využitia schopnom stave. Tento objekt bol skolaudovaný v roku 1993, z inžinierskych sietí má v súčasnosti už len vodu a elektriku.
Pozemok je rovinatý, vedie k nemu asfaltová mestská komunikácia priamo s Lieskovej ulice, možnosť napojenia na všetky IS. Priamo v areáli sú vybudované prípojky : vodovodná, plynová a elektrická. Splašková kanalizácia je riešená do betónovej žumpy. Vzdialenosť od Novozámockej ulice je cca 400 m, železničná zastávka 30 m, autobusová zastávka 20 m. Vzdialenosť do centra mesta je cca 15 minút autom.
Objekt je atraktívny z rôznych dôvodov : blízkosť centra mesta, inžinierske siete, dostupnosť hromadnej dopravy, blízkosť skupinovej zástavby rodinných domov a veľké parkovacie plochy.
Vhodné využitie pre logistické centrum, výrobné prevádzky, kamiónovú dopravu, stavebniny a iné.

Cena nehnuteľnosti: 800 000,- Eur (36,37€/m2)

Copyright © 2009 Realitná kancelácia Dolcan|Pri synagóge č. 2, 949 01 Nitra, Tel. 0911 469 959|Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk