Predaj-Dom-Nitra-Zobor

Predaj Dom Nitra Zobor (Číslo inzerátu 001742)


SPäŤ NA ZOZNAM
Publikuj nehnuteľnosť:

Pridané: 07.02.2020
Typ nehnuteľnosti: Dom
Mesto / obec: Nitra
Presná lokalita: Zobor
Rozloha: 746 m²
Počet izieb: 7
Podrobný popis alebo komentár k nehnuteľnosti:
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite v spodnej časti Zobora, Nitra. Pozemok o výmere 7,5 á, obytná plocha cca 260 m2, prístrešok pre 2 autá, brána na diaľkové ovládanie. Dom má 3 podlažia, vhodný je aj ako dvojgeneračný. Dispozičné rozdelenie:
1. podlažie (prízemie) : vstupná chodba, šatník, kotolňa, 2 x skladová miestnosť, 2 x hosťovská izba, sauna so sprchovým kútom a WC.
2. podlažie : kuchyňa, špajza, obývacia izba s krbom a balkónom s výhľadom na hrad, veľká kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, bidetom a WC, spálňa, samostatné WC, izba a samostatný vstup priamo na poschodie.
3.podlažie : 3 izby, kúpeľňa a veľká terasa so vstupom z chodby.
Kuchynská linka je rohová so zabudovanými spotrebičmi. Nový ročný plynový kotol, kúrenie radiátormi, klimatizácia, bezpečnostné zariadenie, krb. Dom sa predáva kompletne zariadený a vybavený. Podlahy v izbách sú drevené parkety, v ostatných miestnostiach je dlažba. Drevom obložené schodisko, drevené zábradlie, drevené dvere aj zárubne. Dom bol postavený v 70-tych rokoch a je kompletne zrekonštruovaný, má aj novú fasádu a strechu r.2019. Má všetky IS. Stavebný materiál je kameň a tehla, pred domom zámková dlažba. Upravená záhrada s parkovou úpravou a miestom na relax. Výhodou je veľmi dobre dostupná lokalita, cesta v zime riadne udržiavaná, blízko MHD a napojenie na diaľnicu. Dom je vhodný k okamžitému užívaniu bez nutných investícií. Voľný ihneď.

Cena nehnuteľnosti: 335 000,- Eur (449,06€/m2)

Copyright © 2009 Realitná kancelácia Dolcan|Pri synagóge č. 2, 949 01 Nitra, Tel. 0911 469 959|Stránku vytvoril a prevádzkuje EWORKS.sk